Hakkımızda

İnsan Kaynakları ihtiyaçlarınıza EGG deneyimiyle birlikte, hızlı ve etkili çözümler bulalım!

EGG İnsan Kaynakları Yönetimi ve Danışmanlık Hizmeti olarak, iş ortaklarımızın işe alım konusunda ihtiyaçlarını karşılayarak işe alım süreçlerinde etkin stratejiler geliştiriyoruz. İstihdamın gelişmesine katkı sağlayan insan ve sonuç odaklı çalışma arkadaşlarımız ile müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını keşfedip çözümler üretiyoruz.

Deneyimli ve uzman insan kaynakları yönetimi ve danışmanlığı ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu yerli ve yabancı personel ihtiyacını karşılıyoruz. Şirket içindeki uyum, iletişim ve çalışan memnuniyetini artırmak adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli ve yetenekli adayları mükemmel eşleştirme ile kurumsal müşterileriyle buluşturuyoruz. Çalışan sirkülasyonunu en verimli seviyede tutmak için yetenek yönetimi sistemi kurguluyor ve mevcut çalışan kariyer planlaması yapıyoruz.

Artan rekabet koşullarının ve değişimdeki hızın talep ettiği insan kaynakları fonksiyonlarının yerine getirilmesi için müşterilerimizin insan kaynakları yönetimlerindeki ihtiyaçları doğrultusunda gerekli destekleri sunuyoruz. Uluslararası ölçekteki deneyimiyle müşterilerine sektörlerinde rekabet üstünlüğü sağlıyor, işlerine değer katıyoruz.